Pakowanie w folie termokurczliwe tacek z małymi butelkami szklanymi i z tworzywa

Pakowanie w folie termokurczliwe tacek z małymi butelkami szklanymi i z tworzywa

Opakowania foliowe stosuje się do różnych produktów spożywczych, napojów i wyrobów tytoniowych. Firma Beck Packautomaten oferuje różne systemy i rozwiązania opakowaniowe, nie tylko do opakowań jednostkowych lub łączonych, ale także do opakowań zbiorczych żywności, napojów i tytoniu, w tym opakowań na przetwory spożywcze, napoje, sosy, przyprawy butelkowane, wyroby cukiernicze, nabiał i produkty mleczne, konserwy, wyroby tytoniowe, składniki, produkty FMCG oraz wiele więcej.

Wszystkie maszyny Beck Packautomaten są projektowane i produkowane w Niemczech. Odznaczają się najwyższymi standardami jakości, niezawodności i najlepszą możliwą jakością pakowania. Dziesiątki lat doświadczenia i innowacji jak i doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania i realizacji są charakterystyczne dla beck-packautomaten.

Poszukujesz rozwiązań w zakresie pakowania dla swojego zakładu, magazynu lub e-sklepu? Szybki kontakt z naszymi specjalistami: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl 

Zestaw pakujący Beck-Multiplex MP 240 XP i Beck-Shrink Tunnel HV 602 HPLS

​Maszyna beck-Multiplex MP 240 XP została stworzona do standardowych aplikacji, daje wysoki poziom uniwersalności i duży komfort dla operatora. Kompaktowa w pełni automatyczna maszyna pakująca w folię. Proces pakowania rozpoczyna się od podania produktu przez przenośnik transportowy. Produkt  jest wykrywany za pomocą systemu czujników przed wejściem do obszaru zgrzewania. Następnie folia jest zgrzewana precyzyjnie dookoła produktu wzdłuż i w poprzek. Po kompletnym zapakowaniu produktu jest on transportowany za maszynę do tunelu obkurczającego Beck-Shrink Tunnel HV 602 HPLS przy pomocy transportera. System zgrzewania w maszynie beck Multiplex MP jest stale kontrolowany i regulowany w razie potrzeby podczas całego procesu pakowania.

Dodaj komentarz