Tunel obkurczający Beck-Sammelpacker KV 602 HP on-line

Opakowania foliowe stosuje się do pakowania szerokiej gamy produktów. Firma Beck Packautomaten oferuje różne systemy i rozwiązania opakowaniowe, nie tylko do opakowań jednostkowych lub łączonych, ale także do opakowań zbiorczych produktów przemysłowych, tekstyliów, akcesoriów meblowych, elementów elektronicznych, produktów poligraficznych, produktów FMCG, żywności, napojów, w tym opakowań na przetwory spożywcze, napoje, sosy, przyprawy, wyroby cukiernicze, nabiał i produkty mleczne, konserwy, wyroby tytoniowe, składniki oraz o wiele więcej.

Wszystkie maszyny Beck Packautomaten są projektowane i produkowane w Niemczech. Odznaczają się najwyższymi standardami jakości, niezawodności i najlepszą możliwą jakością pakowania. Dziesiątki lat doświadczenia i innowacji jak i doświadczenie w zakresie doradztwa, projektowania i realizacji są charakterystyczne dla beck-packautomaten.

Poszukujesz rozwiązań w zakresie pakowania dla swojego zakładu, magazynu lub e-sklepu? Szybki kontakt z naszymi specjalistami: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl 

Tunel obkurczający HV 602 HPLS Beck Packautomaten. Obkurczarka, zgrzewarka, tunel grzewczy. Pakowanie w folie termokurczliwe. Systemy pakowania DI-ZET

Zestaw pakujący beck-Sammelpacker KV 602 HP ONLINE

Elastyczna maszyna pakująca w folię z 2-stronnym zgrzewaniem

Ta w pełni zautomatyzowana maszyna do pakowania w folię, która łączy w sobie maszynę pakującą i tunel obkurczający na jednej ramie podstawowej, działa na zasadzie dwustronnego pakowania produktów (2 rolki z folią: jedna od góry i druga od dołu). Maszyna wyróżnia się możliwością pakowania produktów o różnej długości i wysokości w dowolnej kolejności, bez konieczności przestrajania maszyny. System jest mobilny i może służyć jako elastyczna maszyna zapasowa.

Wszystkie maszyny pakujące beck-Packautomaten mogą stosować monofolie nadające się do recyklingu, folie wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, biofolie i wiele innych rodzajów folii przyjaznych dla środowiska.

Ponadto oferujemy możliwość integracji różnych systemów skanowania, znakowania i etykietowania, przenośników doprowadzających i odbierających oraz stacji zbierających i grupujących. Dostosowujemy system pakowania dokładnie do Twoich potrzeb i wymagań produktowych.

Specyfikacja pakowanych produktów:

  • Maks. szerokość robocza: 600 mm*
  • Maks. wysokość przejścia: 280 mm*
  • Maks. wydajność: 30 cykli/min*

*w zależności od produktów, etykietowania i folii

Zamówienia i informacje: 501 685 074 i folia@di-zet.pl


Systemy pakowania DI-ZET

Firma DI-ZET od 30 lat oferuje maszyny i urządzenia pakowania końcowego na polskim rynku. Nasze maszyny pracują w całej Polsce w wiodących zakładach produkcyjnych i magazynach logistycznych. Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

Oferujemy następujące produkty:

Tunel obkurczający Beck Packautomaten. Obkurczarka, zgrzewarka, tunel grzewczy. Pakowanie w folie termokurczliwe. Systemy pakowania DI-ZET